جام افزایش استقلال قهرمانان افشارزاده استقلال

جام: افزایش استقلال قهرمانان افشارزاده استقلال مدیرعامل سابق استقلال الاهلی لیگ قهرمانان آسیا

گت بلاگز وب‌گردی خر و پف‌هایی که جنایت آفرید

جوان مواد فروش که پسر ۱۱ ساله‌ای را در خانه‌اش مورد آزار و اذیت قرار داده و او را به‌خاطر خر و پف کردن‌هایش به قتل رسانده بود بعد از آنکه توانست رضایت اولیا

خر و پف‌هایی که جنایت آفرید

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، جوان مواد فروش که پسر ۱۱ ساله ای را در منزل اش مورد آزار و اذیت قرار داده و او را به خاطر خر و پف کردن هایش به قتل رسانده بود بعد از آنکه توانست رضایت اولیای دم را جلب کند بار دیگر محاکمه و به تحمل حبس محکوم شد.

عبارات مهم : دادگاه
صبح ۱۳ اردیبهشت ماه سال ۸۹ مأموران کلانتری ۱۵۷ مسعودیه جسد پسر ۱۱ ساله ای را کنار خیابان کشف کردند که به دلایل نامعلومی جانش را از دست داده بود. با انتقال جسد به پزشکی قانونی مشخص شد که او به علت خفگی جان باخته هست. از سویی معاینه دقیق جسد نشان می داد او مورد آزار و اذیت قرار گرفته هست.

در همین حال معلوم شد مقتول به مواد مخدر اعتیاد داشته و با جوان قاچاق فروشی در ارتباط بوده هست. در این شرایط پسر جوان بازداشت شد و به قتل اعتراف کرد. او گفت: مقتول شب اتفاق جهت خرید مواد به منزل ام آمد و بعد از مصرف مواد خوابیدیم، ولی چون او خر و پف می کرد دستم را جلوی دهانش گرفتم ولی چند لحظه بعد او فوت شد.

من هم از وحشت جسدش را به کوچه بردم. به دنبال اعترافات متهم او در دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران محاکمه و به اتهام قتل عمد به قصاص و از بابت آزار مقتول به ۱۰۰ ضربه شلاق محکوم شد. با وجود این متهم مدتی بعد توانست با پرداخت دیه رضایت اولیای دم را جلب کند. با وجود بخشش متهم از سوی اولیای دم او دیروز بار دیگر به شعبه چهارم دادگاه کیفری یک پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد تا این بار به لحاظ جنبه عمومی جرم محاکمه شود.

در این جلسه که به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور قاضی کیخا برگزار شد متهم راجع به شب اتفاق گفت: آن شب پسر نوجوان با من تماس گرفت و گفت: به مواد مخدر نیاز دارد. او چند دقیقه بعد جلوی منزل مان آمد. من هم او را داخل منزل راه دادم. هرچند مادرم به حضور او اعتراض کرد، ولی من او را به اتاقم بردم. موقع خوابیدن بود که وسوسه شدم و او را مورد آزار و اذیت قرار دادم. در ادامه او خوابید، ولی صدای خر و پف اش اذیتم می کرد. می ترسیدم مادرم از خواب بیدار شود.

به خاطر همین جلوی دهان پسر نوجوان را گرفتم، ولی بعد از چند لحظه متوجه شدم که نفس نمی کشد. صبح که دیدم دست و پایش سرد شده است او را جهت چند دقیقه جلوی آفتاب بردم، ولی فایده ای داشت و او مرده بود. به همین علت جسدش را از منزل مان بیرون بردم و با اورژانس تماس گرفتم. باپایان اعترافات متهم قضات دادگاه وارد شور شدند و او را به تحمل ۸ سال حبس محکوم کردند.

منبع: روزنامه همشهری

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: دادگاه | اعترافات | قتل | خروپف | آزار و اذیت | اعتیاد | موادمخدر |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog