جام افزایش استقلال قهرمانان افشارزاده استقلال

جام: افزایش استقلال قهرمانان افشارزاده استقلال مدیرعامل سابق استقلال الاهلی لیگ قهرمانان آسیا

گت بلاگز سیستان و بلوچستان بیش از دو میلیون نفر در سیستان وبلوچستان یارانه دریافت می کنند

ماهانه افزون بر سه هزار میلیارد ریال بایت بیمه گروههای متفاوت پرداخت می شود.

بیش از دو میلیون نفر در سیستان وبلوچستان یارانه دریافت می کنند

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان؛ مدیرعامل شرکت هدفمندسازی یارانه ها در نشست هدفمند سازی یارانه ها در زاهدان گفت: 2 میلیون و 779 هزار و 725 نفر در سیستان و بلوچستان یارانه دریافت می کنند که از این تعداد یک میلیون و 300 هزارنفر آن شهری، یک میلیون و 420 هزار نفر روستایی و 59 هزار و 480 نفر عشایر هستند.

اکبر ایزدی افزود: در مجموع 94 هزار و 326 نفر از سال 92 به بعد از دریافت یارانه در سیستان و بلوچستان از بین بردن شدند که بعد از بررسیهای مورد نیاز یارانه 31 هزار و 435 نفر برقرار شد و یارانه 24 هزار نفر دیگر نیز بعد از بررسی در سایت وزارت رفاه اعلام خواهد شد.
وی با اشاره به زیاد کردن بیش از سه برابری مستمری خانواده های زیر پوشش کمیته امداد و بهزیستی با حمایت دولت یازدهم افزود: این مبلغ جهت خانوارهای پنج نفره و زیاد سه میلیون و 650 هزار ریال، خانوارهای چهارنفره سه میلیون و 370 هزار ریال، خانوارهای سه نفره 2 میلیون و 530 هزار ریال، خانوارهای 2 نفره یک میلیون و 890 هزار ریال و خانوارهای یک نفره 950 هزار ریال هست.
وی ادامه داد: این افراد علاوه بر بیمه سلامت از مزایای بیمه های اجتماعی نیز برخوردار هستند.
مدیرعامل شرکت هدفمندسازی یارانه ها در ارتباط با پرداخت یارانه به واحد های تولیدی سیستان و بلوچستان گفت: به 2 کارخانه سیمان خاش و سیستان تا کنون یارانه پرداخت شده است هست.
ایزدی گفت: همچنین به کارخانه بافت بلوچ یک مرحله یارانه پرداخت شده است و مجددا حمایت مورد نیاز از این کارخانه صورت خواهد گرفت.
استاندار سیستان و بلوچستان نیز در این نشست گفت: هزار و 609 میلیارد تومان یارانه در 76 مرحله گذشته در استان پرداخت شده است هست.
علی اوسط هاشمی افزود: این میزان پرداختی یارانه به مردم سیستان و بلوچستان در حالی است که کل اعتبارات عمرانی استان از ابتدای انقلاب تا سال 92، 9 هزار و 200 میلیارد تومان بوده هست.
انتهای پیام/گ

عبارات مهم : میلیون

واژه های کلیدی: میلیون | یارانه | دریافت | کارخانه | پرداخت یارانه | سیستان و بلوچستان | مدیرعامل | سازمان هدفمندی یارانه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog