جام افزایش استقلال قهرمانان افشارزاده استقلال

جام: افزایش استقلال قهرمانان افشارزاده استقلال مدیرعامل سابق استقلال الاهلی لیگ قهرمانان آسیا

گت بلاگز اردبیل افزایش برنامه‌های ترویجی جهت توسعه اجرای سیستم‌های نوین آبیاری در استان اردبیل

معاون سیاسی، امنیتی و انتظامی استاندار اردبیل گفت: به منظور زیاد کردن بهره‌وری در بخش کشاورزی باید برنامه‌های ترویجی جهت توسعه اجرای سیستم‌های نوین آبیاری د

افزایش برنامه‌های ترویجی جهت توسعه اجرای سیستم‌های نوین آبیاری در استان اردبیل

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل،ناصر نصیری در دومین گردهمایی استانی مسئولان مراکز جهاد کشاورزی دهستان ها و مروجین مسئول پهنه های تولیدی در اردبیل اظهار داشت:افزایش بهره وری در تولید محصولات کشاورزی استان با اجرای طرح نظام نوین ترویج کشاورزی موجبات رونق و رشد و شکوفایی بخش کشاورزی استان را فراهم ساخته است.

وی افزود: به کارگیری این طرح در بخش کشاورزی استان امکان دسترسی تمامی کارشناسان کشاورزی و مراکز خدمات جهاد کشاورزی دهستانها را به روشهای فنی و تخصصی فراهم ساخته و بستر مناسبی را جهت اثر بخشی فعالیت های بخش کشاورزی در عرصه تولید به دنبال داشته است.

نصیری تصریح کرد: آن چه که در اجرای نظام نوین ترویج کشاورزی در طی سالهای گذشته شاهد آن بودیم مدیریت صحیح و دقیق در تحقق اهداف طرح بود که ثمره آن را در زیاد کردن تولید محصولات کشاورزی شاهد بودیم مدیریت جهادی مبتنی بر استفاده از حداقل امکانات موجود برایافزایش حداکثر محصولات کشاورزی زمینه ساز خودکفایی در تولید محصولات کشاورزی و قطع وابستگی به واردات از بیگانگان است.

افزایش برنامه‌های ترویجی جهت توسعه اجرای سیستم‌های نوین آبیاری در استان اردبیل

معاون سیاسی،امنیتی و انتظامی استاندار اردبیلبا قدردانی از تلاش و تلاش و پیگیری های جدی مدیر شرکت جهاد کشاورزی گفت: تخصیص داده شده است بودجه یک میلیارد دلاری دولت به استان به منظور مهار آب های مرزی زمانی می تواند ارزش و اهمیت واقعی خود را در زیاد کردن تولید محصولات کشاورزی نشان دهد که محققان و کارشناسان ترویج در عرصه ای که جهت فعالیت هر یک از آنان تعریف شده است است با جدیت حضور یابند و اصول و فنون استفاده بهینه از منابع آبی را به زارعان انتقال دهند.

وی تصریح کرد: استفاده بهینه از آب کشاورزی جهت زیاد کردن تولید و به حداقل رساندن هدررفت آب کشاورزی و ترغیب زارعان به اجرای سیستم های نوین آبیاری تحت فشار و کاشت محصولات با نیاز آبی کم و با صرفه اقتصادی زیاددر دستان مروجان و کارشناسانی بوده که در تحقق اهداف نظام نوین ترویج با جدیت تلاش و اهتمام دارند.

معاون سیاسی، امنیتی و انتظامی استاندار اردبیلافزود: اهداف نظام نوین ترویج کشاورزی در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی پایه ریزی شده است است و حرکت این نظام در جهت اصلاح حرکت تراز تجاری به سمت رشد و بالندگی است.

معاون سیاسی، امنیتی و انتظامی استاندار اردبیل گفت: به منظور زیاد کردن بهره‌وری در بخش کشاورزی باید برنامه‌های ترویجی جهت توسعه اجرای سیستم‌های نوین آبیاری د

انتهای پیام/ع

واژه های کلیدی: اردبیل | افزایش | اردبیل | استانی | محصولات | استفاده | کشاورزی | اجرای طرح

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog